Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí hdd - výběr

Ahoj, potřeboval bych radu, týkající se výběru externího HDD s co největší velikostí v cenové relaci okolo 2 000 Kč. Ptám se hlavně na radu, kterou značku, protože mám třeba jeden od Adata a pokazil se, takže jsem byl rád, že jsem ty soubory dostal zpět. Jak jsou na tom ty od Seagate či Samsungu?
Mám zatím zkušenosti jen s Verbatim, Adata a WDE. Děkuji. :)

s co největší velikostí

to je ta chyba.
napevno zabudované usb rozhraní přímo na disku z toho dělá nespolehlivý krám. na ten velký disk si bfu nahrnou originály dat, které nemají uložené nikde jinde, a prohlásí to za "zálohu".
pak brečí po všech fórech, jak z toho zachránit data.
proto je lepší kupovat disk a usb box zvlášť, tím se zároveň vyhneš druhojakostním šmejdům adata.