Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj s odpojovacíma "drátama"

Omlouvam se ale nevedel sem jak lip to do nadpisu napsat..
Cau, hledám zdroj alespon 400W a více ... ale mám docela velkou podmínku .. chci aby měl odjímatelné dráty.. pokusim se to vysvetlit : zkrátka tak abyste nemuseli mít case plnou "dratu" ktere nikam nevedou a jen sou soucasti zdroje ... doufam ze mi rozumite .. vim ze takove zdroje jsou ale nwm jak je nejak jednodusej najit a hlavne chtel bych aby s nima mel nekdo zkusenosti a rekl mi jak funguji a jestli je vse ok .. muze nekdo nejaky doporucit ? cena nejlepe do tisicovky ale sem ochotny jit na 1500Kč hlavne aby tam byla kvalita a zivotnost delsi ..

ja vim ze dajii noo jenomze predse jen ten modulator je nejlepsi noo ..
ale dobre kdyby to slo i takhle tak okk .. a GK ? pardon nechce se mi to hledat konkretne ale je to asus 512mb .. cip od Nvidie .. vic z hlavy nevim a nevim ted presne kde mam k tomu oznaceni atp. a procesor je dvoujadrovy s taktem na 3.3ghz . Intel ...
ale grafika i zdroj budou casem upgradovane .. v prubehu tohohle roku jenomze musim pochopitelne zacit od zdroje .. takze bych asi chtel aby to utahlo dejme tomu ctyrjadro s 3ghz .. (nebo asi spis 2.5) a grafiku .. 1-2gb pameti
jaky zdroj byste doporucili ? klidne s normalni kabelazi