Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc

Zdravím , chtěl bych se zeptat. Neustále , když hraji "těžší" hru , jako je např.League of Legends , WoW atd.., vypne se mi po chvíli PC , nevíte prosím vás , čím to může byt způsobeno? Předem děkuji za odpověď.

# Zdroj mas jak dlouho? Problém se objevil jen tak náhle, nebo mu neco predcházelo? Aktualizace ovladacu, vymena HW, nebo neco jiného?
• Pro zdroj, si stáhni OCCT.
OCCT : www.ocbase.com
1) Nainstaluj
2) Spust TEST "Power Supply" /stací na 10 Minut
3) Po padu/restartu systému, se podívej do "LOG/Graf" (ktery najdes v instalacní slozce OCCT), zda-li se objeviliy vykyvy napetí.