Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování grafické karty

Zdravím potřeboval bych poradit chtěl bych si přetaktovat grafickou kartu na co nejvíc to pujde aby "nebouchla" jenže grafika vždy cca po 10 minutách spadne když je nataktovaná zkoušel jsem přímo v AMD driverech následně pak v GPU tweaKU od asusu, ale vždy po cca 5-10 minutách "amd ovladače přestali pracovat" - grafická karta AMD HD 7770 - 1GB

Přetak je hra se svými pravidly, pokud taktíš tak, že tam něco nasereš co si někde okoukal na internetu, tak se stabilního výsledku nedočkáš.
(studuj a zjistíš, že nejprve se zvedá frekvence po drtkách GPU + testování do doby pokud je to stabilní a až potom videopaměť stejným způsobem = to vyžaduje trpělivost a spousty času, ona ta hranice mezi funguje - padá je velice úzká třeba jen 200MHz, navíc každá karta je originál i když jsou papírově stejné)
Většina dnešních g.karet má OC už od výrobce, takže se může stát, že přetočíš prd a nebo jen tolik, že to ani v reálu nepoznáš.