Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále padá internet

Ahoj,neustále mi padá net,všechno bylo do nedávna v pohodě,zakázal jsem protokol ipv6 jak bylo někde psáno a taky hamachi jsem zakázal protože jsem s tím už jednou měl problém,ale stále po 5ti minutách padá internet,dokonce jsem si i před měsícem měnil kabel protože ten starý už nefungoval a vše bylo v pohodě až do pátka-soboty.Prosím nějaké rady ?
(zkoušel jsem na druhém notebooku,telefonu kde to také blbne)

# Kde jsi co presne nastavoval, iPV6 jsi zakazoval z jakého duvodu?
TiP~ Veskeré nastavení, at v PC, nebo i "RUTERU", mají moznost "VYCHOZÍHO" nastavení, coz by v tvém prípade, mohla byt cesta k resení..

najednou jsem měl obrovský pink,nulový download a pak to začlo čim dál častěji padat

jestli jde o starší router, může mu chcípat napájecí adaptér.
v domácnosti s více wifikrámy (mobily, tablety) může jít o konflikty se zjišťováním zabezpečené komunikace: nastavit na routeru zabezpečení wifi napevno wpa2 + aes
při lovení domácího signálu přes více zdí může jít o rušení od souseda na podobném kanálu, viz sw inssider.