Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém zo zapojením Creative SOUND BLASTER Zx

Zdravím,

Potrebujem radu... na tejto zákl ktorú som vám sem dal ako prílhu mám zapojené tieto komponenty :
1. https://www.alza.sk/axago-pceu-430r-d1635027.htm?o =15

2. https://online.asbis.sk/usb-3-0-predn-panel-2-port y-usb-hub-5-25-poz-cia-softouch-povrch-ierna-_d182 839.html

čo by som potreboval je poradiť ako to zapojit tak, aby som mohol zapojit túto zvukovú kartu https://www.alza.sk/creative-sound-blaster-zx-d382 674.htm a popri tom aby boli funkčne všetky usb sloty vrátane USB3 ktoré sa nachádzaju na zákl.doske...

Zabudom som doplnit že usb3 radič, ktorí sa nachádza vzadu mám v pláne dať dole z pc

Ďakujem

súvisiet nesúvisi len u mna je ten problém že neviem z akého dôvodu mi nefunguju zadne dva usb3 sloty ktoé sa nachádzaju na zákl. doske... ak by fungovali, tak by som sa ani nepýtal...preto sa pýtam či neobsadzujem s tým radičom alebo s tým predným panelom nieo čo by ovplyvnovalo ich nefunkčnosť

ano fungovalo...len teraz neviem ani povedat od kedy to nefunguje lebo už dlhší čas som tie usb 3 sloty nepotreboval...lenže ked odstránim ten zadný radič aby som zapojil tú zvukovú kartu tak ich už potrebovať budem aby som mohol zapojit ostatné veci na ktoré som mal ten radič využite

na tom sa dá aj niečo urobiť zle? ved to tam len vložim mierne prišrobujem nainštalujem čo je treba, prípadne reštartujem a už to msuí ísť...ak by sa mi nejakym sprostým spôsobom aspon podarilo dat do chodu tie USB 3 vstupy tak som za vodou a nemusím sa stým babrat :/