Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nnové graficke karty do pc sestavy

Dobrý den.
Nedávno mi v mé počítačové sestavě odešlo GPU a rozhodl jsem se pro koupi nového. Moje pc sestava se jmenuje Acer Aspire TC-603 a moje vybrané GPU je Gigabyte GeFprce GTX 750 ti. Rád bych o názor nějakého odborníka který potvrdí či vyvrátí můj výběr popřípadě doporučil jiné GPU. Zde je stránka podle které jsem se rozhodoval (pro případné info) http://www.userbenchmark.com/System/Acer-Aspire-TC -603/9034
Předem děkuji za rady :)

Kup MSI R7 370 sice si připlatíš 500 Kč ale výkon bude znatelný.... a tu GTX 750 Ti bych si pořídil jenom kvůli tomu že má SHADOW PLAY na natáčení her (prostě NVIDIA jsou lepší na natáčení) ale jinak ta MSI R7 370 je lepší... Chceš dělat videa, střih atd = GTX 750TI, chceš nejlepší co možné FPS= MSI R7 370

Procesor mám I5 a známý co se v IT vyzná jako koza v petrželi (pořád víc než já) říkal že ta údajně utáhne většinu výkonných GPU. No a s tím zbytkem mi nikdo nasadil a ani nemám tušení podle čeho si mám vybírat. Jediná moje záchrana byla ta internetová stránka :(

• Osobne bych ji zakoupil protoze je uz na Gchipu <GK206>, ted nevím jestli se jí dají nastavit bloky <SMM>, kde nekteré nebo u nekterych Gkaret se dá provést tzv <GPU UNLOCK>, ale to uz by bylo hodne mimo téma :-)
• Drív se takle experimentovalo a nekteré predeslé modely sli prehráním a nastavením V-Biosu/napájení pozmenit, urcite efektivnejsí nez SW/OC :-)

nejlevnější 3800

• To se pomer vykon cena dá ne? (alespon o proti 750ti).