Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu do 4000 Kč

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně koupi telefonu. Můj zatím stávající telefon mám dva a půl roku ( LG P760 ) a až donedávna fungoval. Bohužel teď se začína vybíjet ani ne po 5 hodinách. Tak se obracím na vás s prosbou pomoc při výběru telefonu poměr cena/výkon do 4000. Zatím mám vyhlídnutý Lenovo P70, Vodafone smart ultra 6, Lenovo A7000 dual sim a Xaomi Redmi note 2.
Zatím moc telefonu s poměrem cena výkon jsem nenašel, jestli znáte i nějaký jiný, se kterým máte zkušenosti, prosim, napište mi pod inzerát. Nebo jestli máte přehled,tak který telefon ( viz nahoře ) byste jsi vybrali.Jinak bych chtěl dodat, že telefon nehodlám mít na půl roku, a tak by mě potěšil možná spíše telefon s delší životností ( alespoň 2 roky ). Moc děkuji předem za vaše odpovědi.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-a7000-du al-sim/#section - Lenovo A7000
lenovo-p70 - Lenovo P70
http://mobilni-telefony.heureka.cz/vodafone-smart- ultra-6/ Vodafone smart ultra 6 - tady mám nárok na slevu cca 10%
http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-no te-2-16gb/ - Xaomi Redmi Note 2
Hezký den.

našel jsem v kamenném obchodě za 4 K, na ten Samsung jsem se koukal, ale přijde mi velmi slabá výdrž baterie.
Jinak Vám opravdu příjde třeba Xaomi Redmi Note2 jako šunt? mě podle parametrů teda vůbec ne a řekl bych,že to předčí i vyšší střední třídy. To je pro mě cena/výkon. Bohužel si myslím,že telefon nevydrží víc jak rok, ale pokud se o něj budu starat, neměl by být problém.

Nojo, ale máte zkušenosti s těmi levnějšími obchody? E- shopy? Jelikkož já se byl dneska dívat v kamenném obchodě a J5 byla v obou obchodech,ale stála 4 900 Kč, na netu stojí cca o 800 stovek méně. Nebude to nějakej Polák nebo Rus? Zdá se mi to nějak levný. Nejraději bych bral českou distribuci,ale to si musím připlatit.

Ne,za českou distribuci se nic nepřiplácí. Je to spíše naopak,pokud koupíš šedivku tak uvedení do stavu použitelnosti včetně češtiny ti vytáhne nějaký peníz navíc. Někdy se také stane,že ti šedivka v čr/sr prostě nepojede.

Samsung má jen 1,5 GB ramky,Lenovo A6000 nebrat !! Znám dva lidi,co si telefon koupili a neustále je mají na reklamaci.Samozřejmě,že to platí kus od kusu ale jak říkám,šel bych do Alcatelu nebo se poohlídnul po nějaké lepší číně např.Elephone P8000. Za tvoji cenu se dá sehnat bazarová LG G2-velmi povedený telefon,patřící i dnes ještě mezi širší špičku.Xiaomi redmi note 2 docela ujde ale připadá mě takový cihlovatý.