Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování programů

Dobrý,ale free program na kompletní odinstalování programů.Slyšel jsem,že je dobrý Total Uninstall jenže byly jen free předchozí verze na kterou ted nemohu nikde narazit.Jest-li máte někdo odkaz kde ho stáhnou budu rád případně jiný kvalitní prográmek.

MyUninstaller v1.34
Copyright (c) 2003 - 2006 Nir Sofer
Web Site: www.nirsoft.net

Praktický bezplatný program (s českým ovládáním) pro snadnější odinstalování programů z počítače. K dispozici je funkce pro vyhledávání instalovaného softwaru, generování hlášení (ve formátu HTML) o instalovaných programech, podrobné informace o libovolném nainstalovaném programu, vyhledání příslušných záznamů v registru atd.

Program se nemusí instalovat, stačí jej překopírovat na pevný disk a pak spustit pomocí souboru myuninst.exe.