Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb + pc; výběr a sestavení

Ahoj, začátkem dubna mám v plánu nakoupit nějakou elektroniku "k novému pc stolu".
Jak jste z předmětu zjistili, tak mám v plánu koupit pc (sestava s Windows a monitorem) a ntb.
Co se týče cenové relace, tak mám na obojí cca 70 tisíc.
Požadavky:
- pc -> sestava (preferuji NVIDIA a Intel), monitor (21"+) a Windows; bude převážně na úpravu videí a fotek, plus práce doma, takže archicad a hry (nejnovější tituly + srdcovka CS:GO)
- ntb -> podobné jako pc; práce tedy archicad; "skladný" = 15,6" max; na cestách bývá nuda, takže bych ocenil, kdyby zvládl i nějakou tu novou hru (vím, že jsou ntb převážně na práci apod., ale kdo z vás si na ntb nezahrál?); matný displej; s OS, hdmi a vga (člověk nikdy neví) a usb 2.0 a 3.0

Předem děkuji za návrhy. :)
PS: Doplním, co budete potřebovat.

Návrh sestavy by asi až takový problém nebyl, tedy mimo g.karty = vše se schyluje k vydání nových generací jak u AMD, tak u nV, tak je na tobě zda není lépe počkat tak asi na konec léta a stavět PC až budou k mání.
Pokud si zatím pořídíš nějaký noťas za 15-20 000,-, tak padesátník na sestavu + monitor by měl stačit.

Je evidentní že jsi do MSI dal své peníze. To je nějaká úchylka doporučovat ten materiální brak se šíleným dílenským zpracováním všude kudy chodíš? Nevím čeho jsi schopný vzděláním a praxí, ale jisté je, že kdyby ses dostal do fáze odservisování alespoň pár desítek kusů, pochopil bys vážnost situace.

Ať si vybere z navržených desktopových hotovek

vážne? wow, značkové složeniny odporúčaš? to čo je vhodné max ako kancl do firmy? :O a budeš sa tu hádať, pričom ti rovno poviem že za totožnú cenu maju návrhy od M-pola vyšší výkon, vyššiu kvalitu a hlavne normálny zdroj narozdiel od "random zlepenca" v zloženinách ktoré ty odporúčaš. Nahodou vätšina z tých MSIčok sú dobré notebooky, lepšie v tej cenne než napr. Acery čož bys asi ty odporučil že?

Až se dopočítá kolik mu zbyde na nákup notebooku, lze ke zvážení doporučit Lenovo, Hewlett-Packard, Dell. Zbytek je pro neuvědomnělé bohatýry kteří trpí utkvělou představou, že si musí mobilně zahrávat. Čest práci a vlastní praxi.

Hele ty anitiMSI
Já mám MSI a ohledně chlazení jsem v cajku, 75-80 celsiů i při náročnějších hrách, i když je fakt že já mám to krásný monstrum Titána, ale i tak.
Druhý MSI notebook co mám tak je sice už starší pán (viz komponenty - GTX 660M a i7-3630QM) ale pořád ty hry co rozjede tak jede na 85-90 což na to že je to 6 let stará šunka tak dobrý

ty seš kokot. To ta baví rozprávať sa sám zo sebou a odpisovať na vlastný dotaz a protirečiť si? Najviac ma zabíjajú tvoje nicky, MSIMSIMSI a antiMSI, ty seš nejaká rozdvojená osobnosť čo v jednom nemáš rád MSI a vdruhom ho miluješ?

dajte mu pls permaban na IPčko, toto nieje normálne, myslí si že ked zmení nick tak že nezistíme že je to stále on. Ale radí. A čo sa týka Madarov :D to ani nekomentuju, ked Slováka nerozoznáš od Madara, tak bys nemal tady ani psat.

Ty si myslíš že ked si zmeníš nick tak si zrazu niekto iný? že ti vymenily mozog nebo čo? myslíš si že ked zavoláš z telefónu s číslom 0908666888 tak že ked sa predsavíš že jsi Jozef pričom z rovnakého čísla si volal pred 10 minutami a predstavil si sa ako Dušan že nás oklameš? Hovno!

ale ani tá IP adresa ho vôbec neusvedčila, ja som si ani tu IP nepozrel a vedel som že je to on, však mal úplne totožné vyjadrovanie, rovnaké slová používal, to je jak Húrka nebo Boborovský z Profesionálov, že jako by bol Boborovský a myslel si že ked zmení hlas tak ho nezpoznajú podla toho že všetko hovorí dvojmo, u Húrky podobne za každou vetou "...,či?" ani Len na IP som sa nemusel pozrieť a bolo jasné už z vyjadrovania že je to on,.... aspoň keby to vedel zamaskovať, keby aspoň použil iné slová, inú štruktúru, a podobne,.... ale taký servisák to byl mal vedeť už čo je proxy nebo VPN, lenže toto servisák nieje ani z daleka, len prijebaný kid čo sa hrá na machra a všeznalka. Ja bych normálne takýchto ludí najradšej odstrelil, nákrmiť železom napríklad s PPSH-41

Chlazení má celkem tři ventilátory a také vzadu tři výdechy
A to je notebook, takže jeden miniaturní větrák? No nevím
A pokud se nepletu (jakože nejspíš ne - vlastní zkušenost) tak MSI mělo sice chlazení na hov.. ale teď? Mám doma titána a ten chladí dost dobře a na notebook přímo luxusně...