Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po upgradu na win 10 se počítač nespustí

Dobrý den, mám notebook lenovo g500. Včera jsem provedl upgrade na win10. Původní Windows mám originál nainstalovaný při koupi. Nemám k nim žádný disk. Po upgradu počítač celkem normálně fungoval (až na několik chybějících ovladačů a občasné hlášky komptabilitě). Ale při dalším spouštění mi už počítač nenaběhl. Objevuje se: EFI NETWORK 0 FOR IPV4 (20-89-84-F6-F1-09) boot failed a to samé pro IPV6. Jediný co můžu je dostat se do biosu.,jinak nic nejde. Mám obavy, jestli něco neodešlo. Doufám, ale že to souvisí s tím upgradem a bude to něco v nastavení. Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti?

No podobna vec sa tu riesi kazdy den = ze NAIVNY uživatel naleti na Windows 10 a potom ked spravy upgrade tak sa chyta za hlavu ze mu uz nenabehne system alebo ma problemi s kompatibilitou. Lenovo nema pre tvoj notebook ovladace na Windows 10, takze neviem naco si to tam cpes. Windows 10 sa instaluje/Upgradeuje iba vtedy ak si si isty ze mas aj ovladace pre Windows 10.
Bohuzial ty si si teraz dos*ral cely system a jedine co ti ostava je aby si si vybral DISK a ak sa podary tak pozalohovat si veci na inom PC a potom nanovo naisntraloval Windows ktory tam bol od novoty (z Recovery particie)