Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor

Dobrý den,
měl bych dotaz, mam Xbox 360 a mam ho zapojený do monitoru (který mám normálně zapojený k pc) přes analog vstup. Na win 8 jsem v nastavení zobrazeni kliknul na 2. monitor VGA a už jsem si hrál. Nyní jsem přešel na win 10 a tam mi to již nenabízí možnost přepínaní monitorů. Zato vidím ten Xbox jako připojené zařízení i když ho mám jen v tom monitoru. Nevěděl byste někdo jak dostat obraz z Xboxu na monitor počítače vna těch win 10?

Děkuji za rady

Bohužel nejde přepnout vstup na jednom monitoru ale spíš v případě dvou fyzických monitorů.

Ale přesně to samé jsi dělal i u Win8. Přepnul jsi výstup počítače na druhý monitor (který nejspíš ani nemáš) a tak se tvůj monitor automaticky přepnul na jiný vstup.