Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo a6000 a 5.0 lollipop

Dobrý den,

Mám mobilní telefon lenovo A6000 s androidem 4.4 Kit Kat. Přemýslím o upgradu na 5.0 Lollipop(samozřejmě oficiálním přes vibe ui). Ale mám na to pár otázek:

Nezmenší se mi tím volná pamět pro aplikace na RAM?

Nebude se ten telefon sekat?

A vymaže mi to všechny nastavení systému je to pravda?

Máte s tím někdo zkušenost?

Za odpovědi a rady moc děkuji.

Monnsterrr

Takže lidi, dnes jsem to zmáknul a mobil mi jede naprosto prefektne. Hry jsou rychlejsi a kratsi dobu se nacitaj ale v prostredi se to obcas kousne ale to pred tim delalo taky. Co se tyce ram pameti asi o 100mb víc volna. Vybiji se o fousek rychleji ale to uz tak spatny neni. Mobil jsem zatim nehazel do tovarniho protoze mi neprislo ze se nejak moc seka. Vsechny aplikace zustaly vcetne jejich nastaveni. Upgrade doporucuji.

Monnsterrr