Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta

Dobry den chtel bych se zeptat jestly bych mohl do meho pc nacpat lepsi grafickou kartu nez je tady . Pc sestava je tady :

Počet jader: čtyřjádrový procesor
Typ procesoru: AMD A10
Označení procesoru : 7800
Frekvence procesoru (MHz): 3500
Čipset: A78
Velikost paměti RAM: 8GB
Typ paměti: DDR3
Frekvence paměti (MHz): 1600
Typ pevného disku: HDD
Kapacita pevného disku (GB): 1000
Otáčky pevného disku (ot/min): 7200
Typ optické mechaniky : DVD±R/RW
Typ grafické karty: nesdílená paměť
Výrobce grafické karty: AMD
Model grafické karty: Radeon R7 240
Velikost paměti VGA (MB): 4096
Podpora paměťových karet: ANO
Klávesnice: Ano
Myš: Ano
LAN (Ethernet): ANO
Wi-Fi: NE
VGA výstup: NE
DVI výstup: ANO
HDMI výstup: 1
eSATA: NE
FireWire (IEEE): NE
DisplayPort: NE
Počet USB 2.0: 4
Počet USB 3.0: 2
Provedení počítače: minitower
Operační systém : Microsoft Windows 8.1
Provedení výrobku: černá barva

Základní deska ? :D a Cena té grafiky ? :D Zastak se v PC nevyznám ale když ten CPU stojí 3000Kč tak by neměl být problém tam dát MSI R7 370.... Ale když nám nenapíšeš MotherBoard tak nemůžeme vědět jestli GPU tam bude pasovat.... A ještě zdroj napsat....

Pocitac jsem dostal akorat vim ze pocitac je od :HP Pavilion 500-426nc (K2F18EA)
:Operační systém: Windows 8.1 64
Procesor: Čtyřjádrový procesor AMD A10-7800 APU s grafickou kartou Radeon R7 (3,5 GHz, 4 MB mezipaměti)
Rodina procesorů: Čtyřjádrový procesor AMD řady A
Čipová sada: AMD FCH A78
Paměť: 8 GB DDR3 (1 x 8 GB); Slotů celkem: 4 sloty DIMM
Ukládání informací: Disk SATA 1 TB 7 200 ot./min;
Zapisovací jednotka: DVD SATA Box (25 GB volného úložiště)
Síťové rozhraní: Integrovaná gigabitová síť Ethernet LAN 10/100/1000
Video: Grafická karta AMD Radeon R7 240 (4 GB vyhrazené paměti DDR3); S technologií AMD App Acceleration; 1 port DVI 1 port HDMI
Zvuk: Zvuk DTS; High Definition Audio 7.1
Dodané příslušenství: Klávesnice USB; Optická myš USB
Napájení: Napájecí adaptér 180 W (AC)
Porty: 4 porty USB 2.0; 4 porty USB 3.0; 1 zvukový vstup; 1 zvukový výstup; 1 vstup pro mikrofon; 3 analogové zvukové výstupy; 1 digitální zvukový výstup; 3 PCIe x1; 1 PCIe x16; 1 modul MiniCard; Čtečka paměťových karet 6 v 1

Napájení: Napájecí adaptér 180 W (AC)

Porty: 4 porty USB 2.0; 4 porty USB 3.0; 1 zvukový vstup; 1 zvukový výstup; 1 vstup pro mikrofon; 3 analogové zvukové výstupy; 1 digitální zvukový výstup; 3 PCIe x1; 1 PCIe x16; 1 modul MiniCard; Čtečka paměťových karet 6 v 1

Ano, dedikovaná GK karta tam půjde, ale pokud nějakou vybereš, budeš potřebovat výkonnější zdroj.