Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou HD 7730 a deskou ASRock B85M

Mám problém na dvou počítačích s touto deskou (ASRock B85m) a grafikou Sapphire HD 7730 1GB GDDR 5.Na obo počítačích je procesor Pentium na jednom G3220 na druhém G3420 a Windows 7.U obou počítačů se stává že někdy při zapnutí PC nenaběhne monitor nebo naběhne a po nějaké době používání PC kdy monitor se uspí se už nedá znovu probudit.PC pořád jakoby jede jen monitor je ve stand-by.Po vyndání grafiky pc na interní grafiku v procesoru jede vždy v pohodě.Už byli obě karty reklamované a problém pořád přetrvává. Momentálně ale už nejsou v záruce. Ovladače jsou aktuální.Neví někdo čím by to mohlo být. Díky za rady.

Napsal jsem jakoby jede tzn. diody indikují chod HDD všechny ventilátory se točí a dobrá pokud to je zdroj tak minimálně v jednom případě už dnes ten jeden (Corsair) je v jiné sestavě a to ASUS H81-GAMER GAMING+Intel Core i5-4690+MSI GTX 960 GAMING 4G a celá sestava jede bez problémů.