Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna www

Ahoj, dělám stránky v HTML a mám problém. Je složena asi z 10 stránek a na každé je napsáno - nejlepší hráči a jména. Chci tyto jména aktualizovat a bude zdlouhavé přepisovat všech 10 stránek. Existuje (určitě jo) nějaká věc přes kterou by šlo přepsat všechny stránky naráz? Doufám, že mě chápete. Díky za radu ;-)

Nejsem zrovna webdesigner, ale mám pocit, že by toho šlo docílit buď pomocí IFRAME, nebo pomocí DWT šablon. Změnu bys pak prováděl na jednom místě a automaticky by se promítla na všechna místa webu.
PS: Nějak nechápu, proč máš na 10 stránkách tytéž údaje ...
:i: Pro další info vřele doporučuju vynikající stránky www.jakpsatweb.cz , tam najdeš vše potřebné :i: