
Záloha ovladaču
Kamarád chce přeinstalovat Windows,ale nemá cd s ovladačemi.Prosím o náký program,měl by být zdarma.
Kamarád chce přeinstalovat Windows,ale nemá cd s ovladačemi.Prosím o náký program,měl by být zdarma.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Program ako k comu ::?! ::)
A ked uz,,, tak najjednoduchsi sposob ako zalohovat si veci je na USB kl… human0id 30.03.2016 12:27 |
human0id | |
Program na zálohu ovladaču Windows. martynko131 30.03.2016 12:28 |
martynko131 | |
=9.4.5 Tady ho máš...mimochodem, je to druhý odkaz na Google :-)
Ovšem nejlepší je instalovat nové o… nový Fair-Play 30.03.2016 12:35 |
Fair-Play | |
Pokud si ze současné verze Windows přehraje složku Systém32,tak po zadání cesty na místo uložení můž… nový pedrosso 30.03.2016 12:28 |
pedrosso | |
Ve správci zařízení klikneš na požadovaný HW,který bude mít žlutý vykřičník,zadáš aktualizovat ovlad… nový pedrosso 30.03.2016 12:31 |
pedrosso | |
To nedá...:-) nový Fair-Play 30.03.2016 12:38 |
Fair-Play | |
Já to už použil mnohokrát,funguje to. Musí být hlavně stejná architektura. nový pedrosso 30.03.2016 12:46 |
pedrosso | |
Já netvrdím, že to nejde ale že on to asi nedá. Už ho vidím, jak navádí instalátor do cca. 52 složek… poslední Fair-Play 30.03.2016 12:50 |
Fair-Play |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Program ako k comu ::?!
A ked uz,,, tak najjednoduchsi sposob ako zalohovat si veci je na USB kluc nech si to da a po naisntralovani Windows nech instaluje z USB.
alebo nehc si to napali na CD...
Program na zálohu ovladaču Windows.
=9.4.5 Tady ho máš...mimochodem, je to druhý odkaz na Google
Ovšem nejlepší je instalovat nové ovladače ze stránek výrobce HW jak ti zde bylo řečeno.
Pokud si ze současné verze Windows přehraje složku Systém32,tak po zadání cesty na místo uložení může použít tyto ovladače,které byly v minulé instalaci.
Ve správci zařízení klikneš na požadovaný HW,který bude mít žlutý vykřičník,zadáš aktualizovat ovladač,dáš vyhledat v PC a najdeš cestu do uloženého soubory Systém32.
To nedá...
Já to už použil mnohokrát,funguje to. Musí být hlavně stejná architektura.
Já netvrdím, že to nejde ale že on to asi nedá. Už ho vidím, jak navádí instalátor do cca. 52 složek (v mém případě).