Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ssd disk

Zdravim na notebooku lenovo yoga 2 13 mi přestali jet win potřeboval bych z disku vytahnout data bohužel jsem si neudělal zalohu.Disk jsem fyzicky vytahl ale nevim přes jaky konektor ho zapojit do pc nemate někdo s tímto zkušenost ?

Jedna se o disk Wd Black solid state hybrid drive 500GB z přední strany disku je napsano Ultra slim tablet

sata jsem zkoušel ale na ten to nejede našel jsem na netu ,že je to nějake specialní konektor a je k tomu potřeba redukce (CHENYANG NEW USB 3.0 to SATA 22pin 2.5" Hard Disk to WD5000MPCK SFF-8784 SATA SSD Adapter) označení disku je WD5000MPCK

From this thread, the Yoga 2 13 uses the new SFF-8784 SATA Express connector and from your description, you will need a USB to SFF-8784 SATA SSD Adapter (like this item). I haven't seen anyone used that adapter though so you might need to bite the bullet and try it out.