Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadání vlastní šablony pro velikost papíru při tisku

Zdravím všechny,
snažím se pár dní rozlousknout takovej oříšek.
Mám tiskárnu Canon Pixma IP 3600 a chtěl bych nějakým způsobem dostat do předvoleb vzhledu stránky vlastní velikost papíru vedle těch již přednastavených (viz. obrázek: NÁHLED OBRÁZKU NA NETU ) Chtěl bych to na tisk podacích lístků ... můžu si ručně zadat velikost papíru, ale když to člověk dělá několikrát denně je to otrava. Zároveň na to nechci spouštět nějaký další program, než ten kde si lístek vyplňuju. Znáte někdo způsob, jak když si nastavím vlastní velikost tuto nějak uložit do šablon ??
Díky

To mě taky napadlo, estli by to nešlo, ale tam si jenom vyplním formulář jakej chci, ale nemá vlastní nastavení tisku. Prostě dám tisk a otevře se mi okno s nastavením tiskárny a jsem tam kde jsem byl :-)
Měnit se mi moc nechce, protože jsem konečně našel takový, co umí všechno co chci ... asi halt zůstanu u svojí praxe a velikost si budu zadávat sám.
I tak díky za reakce