Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPEDIT.MSC

Zdravim presiel som z win8 na win 10 pred par dnami a nakolko je dost otazok okolo sukromia vo win 10 rozhodol som sa co najviac zabezpecit sukromie ako sa da...na nete som nasiel video podla ktoreho by sa malo dat povypinat celkom dost veci v sukromi ale jedna sa mi nepodarila a to najst priecinok gpedit.msc v ktorom by som mal vypnut neaku telemetriu vie mi niekto poradit ako toto nadstavenie najdem ?? dakujem

Aspoň já jsem to teda i ve Windows 7 spouštěl tak, že jsem kliknul na Win a napsal to tam. Ve Windows stejně složky nemají a ani neměly přípony a v Home verzích to budeš asi hledat dost dlouho a zbytečně.
http://www.askvg.com/how-to-enable-group-policy-ed itor-gpedit-msc-in-windows-7-home-premium-home-bas ic-and-starter-editions/

Když ty Windows 10 tolik potřebuješ a zároveň se jich tolik bojíš, snad raději zkus nějakou klikací zakazovací utilitu.

a vieš že pri každej aktualizacii to maš znova obnovene?
stiahni si tento skript v ktorom je aspon videt čo spravy
http://forums.mydigitallife.info/threads/64158-Scr ipt-Win-10-Toggle-Tweaker-(V3-4)-Official-thread
-----------------------------
ono len vypnut nestači ak tie ,,spyware,, subory neodstaviš aspon zmenou pripony,ked ich nechceš rovno zmazat
to že si ich W10 vie obnovit aj sam z WinSxS ti je snad zname