Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Play a nekompatibilita aplikace

Zdravím,
na Google Play Marketu jsem publikoval k testování aplikaci.
Postupoval jsem dle uvedených pravidel na Google Play.
Před publikací jsem aplikaci zkoušel na svém tabletu přes normální instalaci apk souboru.
V Google Marketu se ale zobrazuje Tato aplikace není kompatibilní s Vašim zařízením a aplikaci nejde nainstalovat.
Přitom dané zařízení tablet Lenovo TAB S8-50L je uvedeno v seznamu podporovaných zařízení staženého ze stránek supportu Google Play.
Tak kde je prosím chyba? V aplikaci, v nastavení marketu Google Play?
Děkuji za pomoc

No, toto je má první aplikace a publikoval jsem ji zatím v beta testování.
Ale, když ji nainstaluji normálně jako apk přímo na tabletu (instalace proběhne bez problému) a aplikace funguje také bez problémů. Přes market hlásí tuto nekompatibilitu, ale nevím vůbec proč.
U ostatních aplikací od jiných autorů je zařízení kompatibilní.
Proto hledám, jestli jsem něco špatně nenastavil při publikování v Consoli marketu. Jen nevím co.
Děkuji za každou radu

Tak jsem na to přišel.
Můj tablet nebyl kompatibilním zařízením chybným nastavením v souboru AndroidManifest.xml v projektu.
Vedle oprávnění <uses-permission android:name="android.permission.CALL_PHONE" />
tam ještě mělo být i <uses-feature android:name="android.hardware.telephony" android:required="false" />
Aspoň mě to u daného tabletu pomohlo.