Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu gta V?

Dobrý den rozjedu gta V?
procesor: Intel(R) Core(TM) i3-3120 CPU @ 3.40GHz
Grafická karta: AMD Radeon HD 7700 Series
HDD: 8GB
Operační systém: Windows 7 Děkuji.

Lol ja to hraju na full hd , mam stejny procesor a kartu hd6770 a jeste mam pouze 4gb ram. Hra jede na normal cca okolo 40 fps a kdyz dam textury na high tak se pod 30 nedostanu.

Hra vypada na normal strasne hnusne tak jsem ji ani nedokoncil , vypada to hur nez na ps3 jelikoz na pc u toho cumis z blizka.

Takze tu nevykladejte , ze cpu je problem.

Ten procesor vytre zadek vetsine amd u hrani her