Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace přestávají pracovat

Zdravím,

po dnešním příchodu domů na mě čekal krásný aprílový vtípek mého PC(doufám že vtípek).
Jde o to, že hned po přihlášení do windows(Win7) mi už aplikace jako origin a spotify okamžitě napsali program přestal pracovat(spouští se při spuštění),
jediný Steam to nehlásil ale taky se mu to zadařilo po restartu PC, ale docela jede.

Aktualizoval sem dnes AMD ovladače, které mi jako nové vyjeli, instalace no problem, než došlo na Vulkan, který se instaloval s AMD balíčkem, ten mi hodil program přestal pracovat.

Jde mi spustit např. CS:GO, ale jinou hru třeba nespustím vůbec - program přestal pracovat.

Zkoušel jsem měnit RAMky, jestli není problém zde - nebyl.

Pokud spustím chrome, do 10s při náročnější operaci se vypne, IExplorer taktéž, vlastně cokoliv, krom průzkumníku apod. Zkoušel jsem pustit seriál, až na cca 2s občasné záseky jedou.

Hádal bych to na disk, který je z periferií asi nejstarší, ale to jen hádám, proto se ptám vás, co je zde špatně?

Předem díky za pomoc.

Ovladačema to opravdu není, po jejich instalaci jsem vrátil systém do dnešní půlnoci (dál to nešlo), takže nainstalované zase nejsou, navíc problém byl stejný už před jejich instalací.
Chrome se mi vypne pokaždé zhruba po 10ti vteřinách, Steam valí, nepadá, ikdyž při startu taky padal.