Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adresář C:\Program Files\xerox\nwwia - co to je?

C:\Program Files\xerox\nwwia

Nemáte někdo tušení k čemu to slouží?
Jsou to jen tyhle dvě složky, nic se v nich neobjevuje ani při zobrazení skrytých a chráněných. Smazat nejdou, vyhazuje to že jsou používané jiným programam atd....
Na Google nemůžu najít nic kloudnýho.

Změna předmětu, původně: xerox- co to je? (host)

xerox- co to je?

xerox je firma. A existuje uz hodne dlho (od roku 1906 Xerox), ze sa az zamontovala do hovorovej reci (ty nevies co znamena veta "dam si to oxeroxovat"? :)
Predpokladam ze ta zlozka suvisi so scannerom alebo s podobnymi sluzbami Win. Aky mas vobec problem? Preco ti vadi prave tato zlozka a nevadi ti dalsich 2000 zloziek a stovky zbytocnych :) MB ktore windows vytovoril pri instalacii?

no vadí i mě ;) protože se nasral přímo do Program files místo třeba do Common Files, bez toho aby o tom byla jaká koliv zmínka přoč nač zač ... to nezbyde než začít hledat jestli se mi nedostal na PeCku přez zapnutý FW a antivir nějaký trojan nebo něco podobného 3-[