Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova smazaných dat z SD karty

Dobrý den,
asi před 4 měsíci se mi stala nemilá věc-smazání fotek a videí z micro SD karty v mobilu. Byla jsem s toho děsně nervozní a tak jsem se to zkoušela obnovit přes Recuvu. Ano, fotky i videa to vyhledalo, ale nešlo spustit. Tak jsme kartu dali známému, ale ty fotky mám uložené i u sebe v notebooku. Už mě to štve. Mám sice novou, ale je mi do pláče. Mám tam vzpomínky a ty mi nová karta nenahradí. Děsně se bojím toho, že je pozdě na obnovu...
Mám v ntb uložené ty fotky z micro SD karty, ale nejdou mi obnovit. Prosím vás pomozte mi, co mám dělat, když mi nejdu spustit. Je nějaký program na to nebo já nevím...
Byla by tady taková obětavá a moc hodná dušička, která by mi napsala postup, jak ty fotky z Recuvy, co nejdou spustit obnovit? Byla bych moc štastná. Na netu jsem hledala, ale nic...Děkuju za vše. Jen to snad půjde....
Díky moc.

Každopádně,než se najde řešení,tak v žádném případě nic nemaž a nic nenahrávej na tu mikroSD z mobilu. Jen z tohoto média je možnost eventuální záchrany. Co máš přehrané jinam a nefunguje,klidně vymaž.