Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizející ikona panelu jazyků

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit:

Mám Windows 7 Home Premium (originál, OEM). Můj PC: i7 3770K, GTX660 Ti, 8GB RAM, SSD 850 EVO 250GB, HDD WD 1TB.

V poslední době se mi stává, že ikona panelu jazyků na hlavním panelu po otevření některých programů (př. Avast antivirus, Mozila Firefox) zmizí. Pokud kliknu po jejich zavření kamkoliv na plochu levým tlačítkem, ikona se zobrazí.

Po spuštění Windows se ikona normálně zobrazí.
Projel jsem test Avastem Internet security, Emsisoftem i Malwarebytes, ale žádný vir nebyl nalezen. Zkoušel jsem i obnovení systému, to ale také nepomohlo.

Prosím tedy o radu, jak nastavit, aby ikona nemizela, případně proč se tomu děje.

Děkuji všem za cenné rady.

1) může to být libovolným doinstalovaným bordelem nebo tuničem windows. protože avast také využívá ikony v systray, je možným viníkem vadného zobrazení i on.

2) navíc odpad "internet security" od avastu nemá v normálním pc co dělat.

3) kdo ho přesto nutně potřebuje, ať neřeší nefunkční ikony - hlavně že má zbytečný avast.
jde o placený soft, tak napiš jeho výrobci, ať se stará a dodá funkční bloatware. jinak viz 2)

Opět děkuji,

- pomoci msconfig jsem dal diagnosticke spuštění, všechny programy po spusteni se teda nespoustely. Ikona tam stale zustava-nemizi, takze to nejpis bude nejakym programem po spusteni nebo sluzbou.

Nevadi mi vyhodit Avast, stejne mne brzo konci predplatne. Pripadne sem muzu dat screen z toho msconfig.