Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po spuštění PC z režimu hibernace spouštěcí obrazovka anglicky

Zdravím, prosím o radu:

Mám Windows 7 Home Premium (cz, originál, OEM), Můj PC: i7 3770K, GTX 660 Ti, 8GB RAM, SDD 850 EVO 250GB, HDD WD 1TB.

Provedl jsem pomocí softwaru Data Migration od Samsungu (byl k SSD) klonování disků. Systém plně funguje, ale po spuštění PC z režimu hibernace se na spouštěcí obrazovce místo "Obnovení činnosti systému windows" zobrazí "Resuming windows". Zajímavé je, že při normálním spouštění z vypnutého stavu PC je to česky.

Prosím o radu, jak to přepnu do CZ, případně proč je to anglicky.

Díky za rady.

Zkusil jsem to opravit v ovládacích panelech (jazyk - upřesnit nastavení - použít nastavení jazyka u úvodní obrazovky, systémových účtů a nových uživatelských stavů), zatrhl jsem obě zatržítka, ale stále se při zapnutí z hibernace zobrazí: "Resuming windows".

Nevíte o nějakém jiném způsobu jak to nastavit do CZ?
Díky...

Nemyslim si, ze je to chyba v Tvojom nastaveni.
Microsoft tvori system, ktory komunikuje v Anglictine. Lokalne pobocky MS (v CZ) robia preklady a sudruhovia asi na nieco zabudli.

Asi to sposobila nejaka aktualizacia, danej kniznice.

Ale k Tvojmu dotazu: nemas predsa problem pochopit co sa deje, ked na "obrazovce místo "Obnovení činnosti systému windows" zobrazí "Resuming windows"
Tak preco si vytvaras stres "stres ma negativny vplyv na vase zdravie, dokonca moze sposobovat onemocnemie" (citat).

Ser na to a zi.