Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer.exe

Zdravim!!!! Mam takovy problem.....pri spusteni OS windows xp pro se mi zobrazi jen modra obrazovka a chybove hlaseni o tom ze se nepodarilo spustit explorer.exe a jeho pricinou je smazana knihovna "xxxx.dll". Tak jak to mam resit???? Stacilo by mi i jenom treba zazalohovat data na dvd!!!! Jo a nero spustim ale kdyz se pokusim vypalit naka data tak vypise chybu ze nemohl nalezt uvedenou cestu k souboru. Tak predem diky za rady

zjisti název .dll
vymontuj ten disk, přidej ho jako druhý do jiného pc
odviruj ho, zkus dát vyhledat spyware
překopíruj na něj chybějící .dll *
vrať disk do původního pc, co bude psát teď

*) taky zrovna odtamtud můžeš zálohovat data na dvd, z toho druhého pc ten disk pod nějakým písmenem vidíš.
normální člověk má rozdělený disk - c: pro \windows a \program files 10-20gb, d: zbytek disku pro všechno ostatní
i kdyby lehly windows na c: a musel jsi je zformátovat, d: s datama ti zůstane furt