Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zkušenosti s WSUS Offline Update

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s WSUS Offline Update? Funguje to spolehlivě? Nebo se raději vyhnout?
download.wsusoffline.net

Mohu si tedy vytvořit archiv s offline aktualizacemi Windows 7/8/10 na usb disk a na například na PC s nově nainstalovaný Windows 8 ho nechat nainstalovat? Nebude vadit, že tam budou i aktualizace pro Windows 7 a 10?

Rozpozná ten archiv na USB o jaký systém se jedná a jaké aktualizace už systém obsahuje, aby nebyly instalovány i aktualizace které už systém obsahuje?

Děkuji.

Děkuji za odpověď.

Takže jestli jsem to pochopil správně, tak máš vytvořené ISO zvlášť pro každý OS?
Tedy například jedno pro Windows 7 64bit, další pro Windows 7 32bit, další pro Windows 8 64bit atd?

A je třeba vždy stahovat novou vezri WSUS Offline Update, nebo umí najít nové dostupné aktualizace i starší verze? Novou jenom, když třeba vyjde nový OS, který staší verze v sobě nemá?