Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Pixma MG5150 - PGBK černá nestiskne

Zdravím, na této tiskarne (po záruce) vyskocila hlaska B200. Nasel jsem navod, jak hlasku zrusit, tiskarna ted funguje.
Bohuzel ale netiskne cerne z cartridge PGBK. Je to ten sirsi, asi pro samostatny cerny tisk. Testovaci vzorek dalsich 4 cartridge je v poradku. Pritom z cerne PGBK inkoust pri automatickem cisteni ubyva, takze hlava by mela byt pruchozi. Samozrejme jsem ji predtim vytahl a vycistil. Myslite, ze by to mohla byt vadna elektronika v hlave? Diky

Akorat PGBK porad nejde. Tzn., ze kdyz tisknu podle nastaveni dokument, vyjede jen prazdny list.
Pokud je v dokumentu neco barevne, tak to vytiskne v poradku. Hlava je pruchozi, inkoust jinak v PGBK ubyva, kontakty taky vycistene, asi vadna hlava. Pokud nastavim v predvolbach tisk fotografii, tak se dokument v cerne vytiskne krasne.
Takze predpokladam, ze PGBK je jen pro cerny tisk dokumentu a ostatni 4 cartridge, ktere funguji, jsou pro tisk fotografii nebo barevnych casti dokumentu