Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 pro - stahování aktualizací 0%

Ahoj, mám problém. Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte čím je způsobeno to, že mi windows update furt hlásí stahování aktualizací, ale je staženo 0KB a 0%. Zkoušel jsem vypnout služby a vymazat soubory v C:\Windows\SoftwareDistribution, ale marně. Zkusil jsem také si stáhnout nějaký repair tool od microsoftu, ten sice našel závady a opravil je, ale stále mi nejde aktualizovat windows.. Děkuji za rady předem

Zvláštní je to, že po půl hodině čekání, jestli se z těch 0% něco pohne kupředu, tak jsem po návštěvě složky C:\Windows\SoftwareDistribution zjistil, že má velikost zhruba 2 GB, přičemž jsem ji těsně před spuštěním Windows Update dle návodů na internetu komplet promazal.