Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať na pár otázok a vyriešiť pár vecí. V prvom rade nechcem riešiť problémy prečo to tak chcem urobiť, mám svoje dôvody ale potrebujem pár rád. Ide o preinštalovanie ntb. Kúpil som originál lenovo ntb kde bola win. 8 , ktorý som aktualizoval na win. 10 no spokojnosť vyzerá inak takže sa ho chcem hneď zbaviť.
1) Chcem nainštalovať win. 7 , ktorý je podľa mňa najlepší.
2) V ntb sú nainštalované originálne ovládače od lenova a ešte nejaké omáčky ktoré sú nevyužitelné pre normálneho človek. Chcel som sa spýtať či po inštalácii win. 7 treba znova nainštalovať ovládače napr. pre grafiku a pod. Ntb má aj dotykovú obrazovku a obávam sa že po nainštalovaný nového winu to už nepôjde kedže tam nebude ten program. Mám pravdu alebo sa mýlim ? Mal by som s tým potom veľké problémy keby chcem taký ntb preinštalovať na win 7 ?
3) Ten ntb je bohužial ako tablet, mobil, pc dohromady čo mi hrozne vadí. Napravila by to win 7 ? Ďakujem.

S pozdravom
DenisDK

Jak je v kraji zvykem,opět mnoho omáčky a masíčko nikde.CO MÁŠ ZA TYP ???? Postup : Zjisti si přesný typ NB a na stránkaách Lenovo Support určitě narazíš na seznam dostupných aktualizací.Možná tam dej přímo dotaz na možnost přeinstalace na W7. Nemusí ten NB sedmičky dát.

No zcela vážně,pokud ani nenapíšeš co máš za stroj,tak ti nikdo nezaručí,že koupená licence na Windows 7 nebudou vyhozené peníze. Opravdu třeba sedmičky nemusí mít ovladač na ťápací obrazovku. Zkus tu podporu Lenova,nebo vyšťourej Vojtu,ten ti poradí víc.

Neber to jako nějaké zbytečné znevažování tvého přání,ale jaký je podle tebe rozdíl v jádru,nebo v nějakých dalších důležitých funkcích mezi Windows 8.1 a Windows 7 ? Pokud je to jen snad grafická podoba plochy,tak si zbytečně komplikuješ život a vizuální stránku vzhledu osmiček lze k nerozeznání upravit na vzhled Windowsů 7 i s bájným tlačítkem start.

Ano,vím že mě do toho nic není,ale doporučení je,že u takového stroje bych prostě akceptoval OS co tam nandal výrobce,čili 8.1. Pokud je to nižší verze,tak budeš ale bez češtiny.Neptej se proč.