Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První přihlášení do systému WindowsXP x64 Prof.

Po úplném přeinstalování se nemohu přihlásit do systému.
Po restartu se objeví úvodní obrazovka s jedním účtem Administrátora
a chce po mě heslo k tomuto účtu. Nikde během instalace jsem
žádný účet nezřizoval a žádné heslo nezadával.
V nouzovém režimu je ten samý problém.
Dá se přes tyto problémy dostat do systému WindowsXP x64 Prof?

Předem děkuji.

formatoval si? pretoze takto sa to po reinstalacii bezne nechova. v instalatore si zadavas login a aj heslo ked chces.
ked ta to tam nepusti, nieco si zadat musel, alebo si problemy ries s tym, od koho tu ninstalacku mas, pretoze nemusi byt originalna.