Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus k55vd

Dobrý večer,
děkuji předem za odpověď.Pořídil jsem si použitý notebook asus k55vd s procesorem intel pentium B980 2,4,který by měl obsahovat grafiku nvidia 610m s vlastní pamětí.Co čert nechtěl mi po instalaci windows 7 ukazuje správce zařízení,že tam je intel HD grafika,a hned pod ní je zase nvidia geforce 610M,což mi vůbec nejde do hlavy.Když zakážu intel hd,tak zmizí obraz,ale když zakážu nvidia 610M,tak se nestane nic.Znamená to,že tu grafiku někdo vyndal???

• Ten NTB má 2x GChip, z toho Intel HD je primární + Nvidia vykonovy ktery se spustí az pri potreby vysího vykonu, kupríkladu u spustení hry.
• IHD má velmi malou spotrebu, kde vyrobci u NTB hlavne myslí na to, aby co nejdéle vydrzel kupríkladu na baterce, proto je primární.
Kde schéma V/Vystupu jdu pres iGPU v Intel, jestli nemá ovladac, nic neuvidís :-)