Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus k55vd rizeni gpu

Dobre rano vsem.Mam dotaz ohledne grafickych karet v notebooku asus k55vd.Jiz jsem zjistil,ze jsou tam dve.Intel HD a Nvidia 610 m,ktera se pry spousti dle potreby.Po instalaci driveru na intel hd a zaroven instalaci nejnovejsich ovladacu nvidia si stejne nejsem jisty,zda je vyuzita druha grafika nvidia 610m.Nektere aplikace mi prijdou pomale.JE TREBA JESTE NEJAKY OVLADAC NA RIZENI GRAFIK,ABY TA NVIDIA S VLASTNI PAMETI BYLA VUBEC VYUZITA...Dekuji za radu popr. odkaz

ta nvidia je aj tak sracka co do vykonu, aj ked vykonnejsia ako ta intel grafika. Takze zazraky necakaj.

Nektere aplikace mi prijdou pomale

ake a pri com? Nejaky rozdiel vo vykone cakaj tak pri hrach, pri nicom inom. Inde nieje dovod pouzivat inu graf kartu.

Sracka jak sracka, nekomu staci 210 a nekimu neoostaci ani 980, je to individualne, a nie kazdy si moze dovolit najvykonnejsi ntb na svete takze tvoj koment je k hovnu, dokonca odpovedas na inu otazku nez se tazatel zeptal.

Co sa tyka dotazu tak ono je tam vhodne nainstalovat aj ovl.panel nVidia tam su moznosti pri ktorej app pouzit ktoru grafarnu.

http://pc.poradna.net/q/view/1548835-jak-nastavit- primarni-grafiku