Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta FPS

Dobrý den

Potřeboval bych malou radu :). Mám nový pc a při hraní her např jako cs:go jsem měl cca 200FPs ale nyní mám jen 49 nic jsem nenastavoval neví někdo čím to může být?

Předem děkuji za odpověď.

• Hz jsou :2 u 3D, kde u 60FPS jses na 2x30Hz.
• Je zcela zbytecné tahat z GK 200FPS az na nekteré hry typu CS:GO, kde jde ale o zcela o neco jiného, v tvém :-)prípade, pouzij funkci V-Sync, kde u zobrazení 75Hz budes na 75FPS, coz uz je nad hranici plynulosti obrazu, bez V-Sync tu kartu zbytecne zatezujes /prehrívání, teploty, zivotnost,, kdyz stojís ve fronte na klobásku, taky utíkás na míste ? :-)

a pak pustím ccleaner

• No vidís, kdyz na to prijde, muze byt na vine CCleaner, po jeho pouzívání, nekterí uzivatelé meli ten samy problém (nakych 500 000 príspevku problému po instalaci CCleaner) kde se pa Cleaner rozhodl, prenastavit, ci zcela uplne vymazat registry/nastavení, kupríkladu tvé hry.