Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno program, ktery spocita stazena data z internetu?

Rad bych nejakym zpusobem zjistil, kolik tak asi nastahuju bajtu za jedno zuctovaci obdobi ( pro vyber noveho tarifu ). Kamos mel kdysi u vytaceneho pripojeni takovou malou tabulku, kde ho to informovalo o casu v on-line, volne minuty a jeste neco, coz si uz nepamatuju. Existuje neco takoveho pro neomezeny ADSL od O2? Kde by to zobrazovalo cas na internetu (neni nutne), celkovy pocet stazenych bajtu, velikost dane stranky, pripadne jeste aktualni rychlost. Hledal jsem, jiste bych neco nasel, ale vzhledem k tomu, ze me nenapadaj vhodne indicie k vyhledavani, protoze ani nevim jak se takovy blbince rika, jsem zatim neuspesny :-(

Díky za rady ;-):beer:

Connection Meter - sleduje a eviduje cenu za připojení
a také sleduje a eviduje datové toky a rychlost spoje, umožňuje sledování Fair User Policy a mnoho dalších možností - při zachování všech těchto funkcí je ale nutná placená registrace.