Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scanování

Dobrý den, opět otravuju,tentokrát mám problém se scannerem. Naskenovala jsem několik stránek úplně v pohodě a ta poslední je úplně křivě, po nasckenování se mi to zobrazí normálně hezky, ale nakonec se to otočí doprava a je to křivý.Nevíte proč?Je to problém v nastavení?Moc díky za pomoc.

po nasckenování se mi to zobrazí normálně hezky

kedy a v akom programe je to "hezky"?

ale nakonec se to otočí doprava a je to křivý

kedy a v akom programe sa to otoci doprava, o aky uhol sa to otoci (o 90° alebo ako)? Co presne robis medzi momentom ked to je hezky a momentom ked to je natocene?
Bola predloha ktoru si scanovala v scanneri rovno alebo natocena?