Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP - dá se ještě sehnat?

Zdravím,

chtěl bych si z důvodu možnosti dual bootování pořídít Windows XP s tím, že bych přepínal mezi ním a Win 10 hlavně kvůli starším hrám a jejich kompatibilitě.

Dá se ještě v této době někde sehnat buď krabicová verze nebo klíč?

Našel jsem toto http://www.vyhodny-software.cz/windows-xp/?gclid=C jwKEAjw_oK4BRDym-SDq-aczicSJAC7UVRtqWitREoj_ObNkmY IvLkoBAAJsNKsowB1ofeARXYZ7RoC_5_w_wcB

Zdá se mi to legit, jen se chci ujistit, zda neexistuje jiná cesta jak získat tak starý systém.

Díky.

• Má jeste XP vubec nákou podporu, abych pravdu rekl, nevím jak to funguje koupit Windows ktery jiz není v obehu, jestli je to jak si koupit prosly Jogurt, to je jak koupit Windows 95.

kvůli starším hrám a jejich kompatibilitě.

• Tak to uz radeji Windows Vista.

Jede to normálně tatík je má dokonce servis pack 2 :-),teda už poslední dobou problém s nějakýma programama,záleží co na tom chce kdo dělat na starší hry jak píše vše OK ,podpora žádná bejt nemusí když to fachá jak má,ségra je má na ntb a taky žádnej problém navíc je koupí ca za 200 a pořád lepší než třeba Linux.:-) (za mě aby se tu zase neozývali zastánci Linuxu)