Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při kompilaci DVDčka (i při jiných programech)

Při kompilaci DVDčka s programem NeroVision 3 se po cca 40min. vypne (spíš zkolabuje) PC do stavu že bliká pouze kontrolka napájení, tudíž musím podržet tlačítko na zapnutí PC cca 5 abych PC vypnul a následně zapnul. Ve skryté složce C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Temp pak najdu cca 2GB (dočasné soubory) z této kompilace, které musím smazat aby se mi za chvíli nezaplnil HDD. DVDčko prostě nejde vykompilovat. Tohle dělá i např. u hry Counter-Strike 1.6 a NHL 7 kde se PC dostane do tohodle stavu. Kde může být chyba? U jiných programů to nedělá. Mám XP Home, AMD Athlon(tm) 3000+ 64 (2GHz)*základní deska MSI K8T Neo-FSR (MS-6702)*512RAM*HDD 120GB*Graf.karta 128MB Radeon 9200SE. Předem děkuji za odpověď.

:-) Děkuji všem co radili, zvášť těm co říkali že se přehřívá procesor a že jsou ucpané chladiče prachem, protože právě tím to bylo. Ten Everest mi taky pomohl -teplota procesoru šla na 90°C a pak vypnutí PC. Odšrouboval jsem větráček a žebra vysál. Nyní po vysání teplota procesoru do cca 45°C. Vnitřek PC vysávám pravidelně ale tohle by mě nenapadlo.