Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadavanie obrazu

Zdravim, pred dvoma dnami som vymenil CPU, mal som DURON 1300, teraz ATHLON 2200+. Pri praci mi zrazu vypadne obraz /čirna obrazovka/ asi na 1 sekundu a potom znova naskoci. Graficka karta je GF FX 5700, monitor LG LCD L194WT, pouzivam vstup DVI. Myslel som, ze to bude v zdroji, vymenil som za Fortron FSP350-60GLN, ale nepomohlo. Nevie mi niekto poradit v com moze byt problem ? Vdaka.

Teď už bych to viděl na metodu pokus-omyl.
Jestli máš možnost, zkus LCD u souseda přes DVI,
případně půjčit si jinou grafiku a DVI kabel
a vůbec všechny možné kombinace připadající v úvahu.
Možná je špatný kabel, poškozený DVI výstup na kartě,
vstup na LCD, to jen teoreticky. Zkus nové WHQL ovladače
pro grafiku pro úplnou jistotu, jinak reklamuj.