Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na starý plotr Roland CAMM-1 PNC-1800 na Windows 7

Zdravím,
chtěl bych nějakým způsobem rozběhat kreslící/řezací plotr Roland CAMM-1 PNC-1800 na Windows 7 32bit.
Abych mohl připojit tiskárnu, zakoupil jsem a nainstaloval do PC LPT řadič do PCI-E.
Ovladače na tento plotr jsem našel pouze na win XP a starší. Hraju si s tím už 3 dny a pořád nic. Zkoušel jsem instalovat i jiné ovladače na plotry, což jsem si myslel že by mohlo fungovat, ale po zadání tiskové úlohy se plotr ani nehne...
Děkuji předem za jakékoliv tipy a rady.

Tak to moc velkou radost nemám. PLT radič jsem koupil práve do PCI-E, protože jsem četl že převodníky USB-LPT nejsou moc spolehlivé.
Vypadá to, že budu muset upgradovat plotr... :-|
Každopádně díky za reakci, aspoň vím, na čem jsem :)

nechápem čo hladáš kde,ale ovládače pre win vista/win7 32-64 bit +špeciálny ovládač pre adobe produkty/pagemaker a spol/ sú dostupné na stránke výrobcu,stačí si nájsť na stránke Roland support pre roland camm-1 sériu a stiahnuť si ich......