Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Extremní zvyšení teploty procesoru při zapnutí webu

Dobrý den,měl bych problém s teplotou procesoru neustále na kliknutí na webové stránky mě z cca 40 stupňu (teplota v normalu když nic nedělám) na cca 70-75 stupňu a hned za par sec zase na těch cca 40 stupňu.
když zpustim hru (LoLko) tak mám teplotu cca 78-80 stupňu.a někdy se vypne a nejde zapou cca 30 min jen pípá.
teplotu jsem měřil v několika programech Speedfan,HWiNFO,Speccy,Everest a také v biosu.
v biosu nemám zapnuté OC takže není taktován.
Zkoušel jsem větrak lépe uchytit,vyčistit.
Muj pc :
Základní deska: Msi 970 gaming Amd 970
Ram: kingston hyperx fury black 8gb-2x4gb-ddr3-1866
Procesor: fx 6100
Grafika : Msi R7 250 1gb
Chladič: Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2+ zadní a přední větrak
Zdroj: Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Case: Digital Stylist PC EZcool
budu rád za každou radu a moc děkuji

no mam par dní novej windows 7 64 bit a ve spravci nic neobvykleho není.
prostě ta teplota kolísa 40-75 při prohližení webu.
je pravda že napastovaný to není.že by to dělalo jen pastou se mi nezda.
kliknu na youtube tak za 4-5sec tam mam přes 70C jakmile ho zavřu tak je teplota během 4-5sec 40C