Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita MB a GC

Bry den měl bych otázku mám MB Gigabyte soc.AM2 M56S-S3 a Grafickou kartu VGA Gigabyte ATI HD 5750 1GB a proto bych se př prosím vás chtěl zeptat jastli se tyto dvě "věci" schodnou že budou spolupracovat Grafická karta je PCIe-16x obě "věci" jsou staré cca 5-6 let díky za případnou odpověď a příjemný den všem

# Spolupracovat/Fungovat budou, ta grafická karta podporuje az x16 tak jak PCIe zakladní desky umí také az x16, coz je parametr rychlosti/"bandwidht size", (navíc PCIexpress je zpetne kompatibilní) nikde nevidím proc by nemela byt ne-kompatibilní, nevím jak to více zjednodusit :-)