Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Zdravim , uvazuju o upgrade pc.chtel bych aby me pc slouzilo ke streamu zaroven bylo i herni a na zpracovavani videa - grafika. Moje aktualni pc sestava: Intel i5 4690K , Zotac gtx 970 extreme amp core edition , asus z97 pro gamer , crucial balistix cl9 2x4 gb 1600mhz , scythe mugen max , disk 1tb , a cd romka , win 8 origo s update na 10 . Dekuji za nazory navrhy .

Dekuji ale mam strach ze pc neutahne soucasne stream a csgo nebo nejakou jinou narocnou hru , chcu zapojit tske jeste 1 monitor a jet na 2 a co jsem tak slysel tak vetsina streameru ma jedno pc na hru a druhe na stream a vdude procesor napriklad i7 z co nejvetsim taktem