Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tip na bezdrátovou (herní) myš. do 1.300,-

Zdravím,
jelikož mě po nějakých 2,5 letech odchází kolečko na mojí staré myši (trust GXT 120), bude na čase koupit novou.
Slovo "herní" brát opravdu v uvozovkách, na myši jsem si doposud vystačil s 5 tlačítky, tzn. nepotřebuji mít definovatelných 12 tlačítek.

Myš jako taková mě vyhovovala, propařil jsem na ní docela dost, nezaznamenal jsem jediný problém co se týká signálu apod., vyhovuje mě i její automatický úsporný režim a i to, že je na AA baterie (mám vždy v rezervě další dobíjetelnou), v tomto ohledu bych nechtěl nic měnit.

Takže mám buď možnost koupit nástupce 120ky (což by bylo asi nejlogičtější) > http://mysi.heureka.cz/trust-gxt-130-wireless-gami ng-mouse/

nebo pokud by jste měli nějaké tipy na bezdrátovou "herní" myš, rád si je poslechnu ^^
požadavky:
- na AA baterie
- dostatečná velikost (minimálně jako moje dosavadní myš, 115 x 77 x 35 - větší by nevadila)
- cena cca okolo 1.300,- max
- nevadil by ani nějaký úsporný režim (vypínání při nečinnosti apod.)
- používám podložku, takže žádné omezení typu "musí fungovat na i skle"

díky

jestli existuje herní bezdrátová myš nebo ne - neřešit.
jedu poslední dva a půl roku na bezdrátu a jsem naprosto spokojený (a hraju prakticky denně - just sayin) a je mi celkem ukradené jestli je to na herní myši nebo ne, kabel u myši už nechci na stole vidět ^^

nějakých 2.500,- Kč za základní mambu se mě fakt dávat nechce, raději otočím jednu myš každých pár let, než se modlit aby mě jedna vydržela pět let