Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7-8.1-10

Ahojte,kupujem nový pc v ktorom není nainštalovaný windows a preto by som chcel aj nejaký poprípadne dokúpiť ale neviem ktorý by ste odporučili,nejaký z týchto,lebo s windowsom pracujem dlhšie tak som naň zvyknutý Win 7-8.1-10

ja tiež odporúčam win8.1, aj win7 je ok (ale má podporu už len pár rokov, presnej do 14. januára 2020) a bežne už ani nezoženieš., ale win10 ešte bude trvať kým bude vhodný na riadne plnohodnotné používanie a nielen "testovanie", snad redstone update (teda vlastne Anniversary Update) prinesie už "dorobky"