Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový pc zhasl

Dobrý den, včera jsem zakoupil pc Lynx grunex ultragamer 2016, včera normálně fungoval, dnes jel 5 minut a vypnul se, ventilátor od procesoru se pomalinku otáčí, ventilátor na case se jen tak škube a na základní desce bliká červnené světýlko, nevíte čím by to mohlo být? Díky za odpověď

bliká červnené světýlko

# Cervené svetilko které sa nachazi kde?
TiP~Podivej se, jestli mas dobre vsunuté moduly <RAM> v jejich <DIMM> slotu /Neni-li na PC ochrana znamka, tak jak zapojeni "napajecich" kabelu zakladni desky, tak ostatnich komponentu.

díky za rady, kdybych teda dal obyčejný i7 6700 bez toho k tak by to bylo o něco levnější a ta sestava by i dávala smysl což? Nebo jít do toho Xeonu, který mi tady všichni doporučují do herní sestavy? já nevím, moc se v tom nevyznám ale o 4 tisíce levnější procesor musí mít nějaký důvod proč je levnější...