Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potreba zmenit monitor z DVI na VGA

Dnes jsem.vyndal grafickou kartu a tim padem jsem musel zmenit i propojeni s monitorem,jenze mel jsem to pres DVI ale v druhe graficke karte co mam na procesoru neni DVI slot, tak jsem to propojil pres VGA ale monitor pise check signal cabel,tedka se mi nikam pro redukci nechce a netusim proc to nechce jit

HDMI kabel odpoj (vytiahni) aby bios pouzil ten VGA vystup.
VGA kabel mozes mat nedotlaceny alebo ma pokrivene piny apod.
Vidis na tom VGA aspon BIOS po zapnuti? Ak ano tak je vsetko spravne a nastav si vystup vo Win (napr. cez nudzak alebo pomocou Win-P apod)
A existuje aj redukcia HDMI->DVI.
P.S. a existuju aj nahovno VGA kable (nemaju vsetky potrebne vodice), skus pouzit ten co bol k monitoru a ne nejaky ktovieskade.