Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za málo peněz hodně muziky - tablet do 6000Kč

Dobrý večer,

Chtěl bych si poridit nejaky tablet studuji to už nejakou tu hodinku a nemohu si vybrat..

Chci nějaký kde se nebude sekat prohlížeč pojede ladně a rozjede i nějakou tu hru .

MMohli by jste mi poradit jaký tablet koupit cenova relace je max do 6 000 kč .

Děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Za málo peněz hodně muziky (Prasak)

Chci nějaký kde se nebude sekat prohlížeč pojede ladně

kup si ipad, na lacnotu za 6 tisic zabudni. za tu cenu mas len androidy = sekanie a lagy. a je fuk co si kto hovori. preskakal som niekolko android tabletov ci telefonov a kazdy jeden skor ci neskor sekal. nakoniec som skoncil u ipadu a pokia ja sam nechcem robit factory reset, tak nemusim, pretoze neseka. a nie ako u androidu.

ocakavam tu riadny flame teraz :D

Tohle jsem pořídil dceři, ale s Androidem. S Yoga tablety mám dobré zkušenosti . Bezkonkureční výdrž na baterky. Od té doby, co je MS Office pro android zdarma není problém ani s dokumenty (on nebyl ani předtím s Google tabulkami a dokumenty nebo celým Office).
Pro obyčejnou práci do školy nevidím rozdíl mezi androidem a MS Windows, jen ten android je míň náročný na HW.

dokaz ze to nieje pravda. Aj kolegovci maju android telefony, ktore laguju da sa povedat od nova.
Proste cisty OS ako prisiel s telefonom, nahodenych par appiek. Nerobia sa s tym ziadne haluze, ako je instalovanie a skusanie novych appiek par krat za den, ze by sa system rozbabral. A proste to laguje a seka.
Neexistuje aby telefon/tablet s vzdy rovnakym balikom appiek, ktore sa neobmienaju sekal po nejakom case...z coho? nieje dovod. A nie, nesposobuje to ziadna z appiek, to som odsledoval.

Telefon zacne zvonit a ked swypnem po displayi, ze chcem zodvihnut, tak uz len ta animacka ide na 2fps so sekundovym lagom....to kde sme?

A toto vidim hocikde, ci na Xperii neo, alebo Galaxy S5...na moj iphone5 bez problemu, plynuly vsade.

Ano, zalezi od priorit. Ak chce clovek normalne fungujuci a nelagujuci OS, tak jedine apple. No je to vykupene vysokou cenou.